Kontakt Marknadsavdelningen

E-post: kund@ftiab.se

Telefon: 0200-88 03 10

 

Marknadschef

Anette Löhnn, anette.lohnn@ftiab.se, 08-566 144 37

Kundansvariga

Björn Andersson, bjorn.andersson@ftiab.se, 08-566 144 03

Carina Manestam, carina.manestam@ftiab.se, 070-886 79 85

Eija Sundberg, eija.sundberg@ftiab.se, 08-566 144 13

Mats Nahlbom, mats.nahlbom@ftiab.se, 08-566 144 24

Innesäljare

Hanna Samuelsson, hanna.samuelsson@ftiab.se, 08-566 144 69

Ekonomiassistent

Christina Wijk, kund@ftiab.se, 0200-88 03 10

Marknadsassistent

Camilla Otterström, kund@ftiab.se, 0200-88 03 10

Materialförsäljningsansvarig

Jens Algotsson, jens.algotsson@ftiab.se, 08-566 144 50

Materialspecialist

Einar Ahlström, einar.ahlstrom@ftiab.se, 08-566 144 61

Leveranskontrollsansvarig

Robert Sandell, robert.sandell@ftiab.se, 08-566 144 25

 

Underhållsarbete

Torsdagen 15 november kommer vi genomföra underhållsarbete. På grund av detta kan webbplatsen vara otillgänglig från cirka 20:00. Vi ber om överseende för de olägenheter som detta kan innebära för användare av webbplatsen.

För entreprenörer: Serverunderhållet påverkar även vår logistikportal som kommer att ligga nere under samma tidsperiod.

För kunder: Serverunderhållet påverkar även vår kundportal som kommer att ligga nere under samma tidsperiod.

sv